ANUNȚ PROCEDURĂ DE ACHIZIȚIE SERVICII DE VERIFICARE TEHNICĂ

MĂNĂSTIREA BISERICANI vă invită să depuneți oferta dumneavoastră pentru prestarea serviciilor de verificare tehnică a documentației faza DTAC, PT, DE pentru proiectul cu titlul: ”RESTAURAREA ȘI CONSOLIDAREA MONUMENTULUI ISTORIC BISERICA BUNA VESTIRE A MĂNĂSTIRII BISERICANI DIN COM. ALEXANDRU CEL BUN, JUD. NEAMȚ, cod LMI NT-II-m-A-10591”, finanțat în cadrul Programului National de Redresare si Reziliență, Componenta C 11. Turism si cultura, Investiția I1- Promovarea celor 12 rute turistice/culturale, Modernizarea și reabilitarea siturilor turistice/culturale, contract de finanțare nr. 34/20.10.2022.

1. Tipul contractului: Servicii
  2. Denumirea achiziției: Servicii de verificare tehnică a documentațiilor faza DTAC, PT, DE
  3. Criteriul de atribuire: Oferta cea mai avantajoasă pentru realizarea optimă a obiectivelor proiectului finanțat, conform Îndrumarului metodologic pentru beneficiarii privați PNRR
  4. Descrierea serviciilor: în documentul atașat.